מגיע לאורחים שלכם אוכל עם פלפל!

מוזמנים אל מאחורי הקלעים של מטבח הבית שלנו, בכיכובו של השף האהוב משה שרביט.

האורחים שלכם באמת שמחים בשמחתכם, ואפילו עפים על ההזדמנות להשקיע ולפגוש בני משפחה וחברים, אך מה שבאמת מעסיק אותם, זה האוכל שיוגש במהלך האירוע, ואם נהיה כנים, אפשר להבין אותם..
אוכל איכותי, מוקפד ולפני ואחרי הכול טעים, הוא סופר חשוב, ולכן אנחנו ב"וולקאן אירועים" כה גאים בשף הבית שלנו.
שף שחולם בלילות על ירקות וטמפרטורת עשייה, שף שתמיד מנסה מתכונים חדשים, שף שמתחזק קשרים הדוקים עם שורה של ספקים נבחרים, שף שקשוב לרצונות של החתן והכלה (ושל ההורים הנרגשים) ושלעולם לא מוציא מנה לפני שבחן אותה באופן אישי.
אז..
אם אתם, הזוג המאושר, רוצים להפיק אירוע מרשים ובעיקר טעים – אירוע שלמחרת היום יגרום לדודה לרכל עם אמא שלכם על הדוד ששתה יותר מדי ובעיקר עד כמה היה טעים, אתם בהחלט מוזמנים לקבל הצצה להשקפת העולם שמנחה את מטבח הבית שלנו.

מכירים את הסיטואציה של בחירת שמלת כלה?

אין זה סוד שחומרי גלם מובחרים צובעים כל סיפור אגדה קולינרי בגוונים מבטיחים, אך כאן אצלנו הסיפור הרבה יותר מורכב וצבעוני, וכדי שתבינו למה אנחנו מתכוונים, נקפוץ לסיטואציה המוכרת של בחירת בגדים ליום הגדול.
לכל כלה יש טעם אישי ונתוני גוף משלה. כל כלה רוצה להיראות ולהרגיש במיטבה – רוצה שהאיפור יתאים לתסרוקת ושזר הפרחים יהלום את הגוון של השמלה, בעוד שהחתן עשוי להתלבט בין עניבת פרפר לעניבה רגילה, בין זקן צרפתי למראה מגולח וכדומה, כלומר יש אינספור אפשרויות ופריטים שדורשים תשומת לב מלאה.
כיצד כל זאת פוגש את העולם הקולינרי שלנו?
ובכן אותו הדבר קורה מאחורי הקלעים של מטבח הבית שלנו, בכיכובו של השף האהוב משה שרביט. אינספור מנות מוקפדות וסופר טעימות הורכבו על ידו לאורך השנים, אם כי הוא תמיד נכון לערוך שינויים מרעננים לצד התאמות מוקפדות.
שרביט תמיד בוחן כיצד התוספת תומכת במנה העיקרית, כיצד הצלחות מיישר קו עם עיצוב השולחן, כיצד הירק משתלב עם הפחמימה, איזו כמות מדויקת של מלח תקפיץ כראוי את העומק של התבלון וכדומה.
מבקשים דוגמאות? בשמחה 
הקסם יכול לבוא לידי ביטוי באמצעות:


• נגיעה קראנצ'ית של אגס רענן שנח בסטייל בתוך סלט ירוק.
• אמירה הומוריסטית שבאה לידי ביטוי ע"י "גביע גלידה" שנעוץ הפוך בתוך פטה כבד.
• כתם צבעוני של ארטישוק ירושלמי שנשפך בצורה מושלמת מעל פילה לברק וכדומה.

ממ.. מה אנחנו מנסים לומר?

ממש כפי שבחרתם בקפידה את מעמד ההצעה, ממש כפי שחשוב למצוא שמלת כלה נכונה, ממש כפי שטקס החופה צריך לשקף את השקפת העולם שלכם וממש כפי שהצלם צריך לדעת מתי ומאיזו זווית לצלם, כך גם האוכל שיוגש בחתונה שלכם צריך להיות מדויק ובו זמנית מיוחד – מרגש ומעורר השראה!
בא לכם אוכל שונה? אוכל שנולד מתוך השראה, ושמוגש עם המון תשוקה והקפדה?
אנחנו חושבים שהגיע הזמן שתדברו עם השף שלנו.
פנו אלינו ונכיר ביניכם :)