משויש עם קראסט מושלם ועסיסי

אנטרקוט משובח הוא כמו נשיקה מעולה, כמו מקלחת בטמפרטורה מדויקת, ואפילו כמו מוזיקה שמציפה בתחושת אופוריה נעימה,
ולכן..
שף הבית שלנו שומר בלב מקום מיוחד לסטייק, כי אם להיות כנים, רוב האנשים אוכלים בשר, רוב האנשים שאוכלים בשר מחפשים סטייק שהוא לא פחות מיצירת אומנות, ורוב האורחים שמוזמנים לחתונה מקווים ל3 דברים:
1. טקס חופה קצר.
2. להגיע בזמן למנות הפתיחה שמסתובבות בין האורחים.
3. אנטרקוט מדהים, ברמה של מסעדת בשרים יוקרתית.
אז אולי אין ביכולתנו לשלוט על סעיף 1 ו 2, אך בכל הנוגע לסעיף 3, אנחנו מתחייבים לעמוד ברף הגבוה.

מי אמר מתכון סודי ולא קיבל?

הזוגות שמתחתנים אצלנו זוכים להעניק לאורחים שלהם נתח אנטרקוט שניתן להשיג רק במסעדות יוקרה, או אצל אותו חבר שזכה בתואר "מלך המנגל" לאחר ניסיון של שנים,
כי כל מי שאוהב סטייק ואי פעם ניסה להכין סטייק, יודע שעל מנת לייצר ביס מושלם שמורכב מ-98% אנטרקוט ומ-2% מלח ופלפל, נדרש הרבה יותר מנתח איכותי, מתיבול מוקפד ומשיטת עשייה מדויקת.
על מנת להכין סטייק אלוהי נדרש ניסיון עשיר של ניסוי וטעייה, אהבת בשרים קרניבורית, ופש'ן טהור לדבר, ממש כפי שניתן למצוא אצל שף הבית שלנו, משה שרביט.
אז לא,
לא ניתן לכם פה את המתכון הסודי שלנו, אותו שרביט טוען שהביא מבית סבתא, אך כן נספר שמנת האנטרקוט שלנו עשויה מנתח משויש כנדרש, כזה שמכיל קרוב ל -40% שומן ושעבר תהליך יישון מוקפד בטמפרטורה של מתחת ל-0 מעלות.

סטייק עסיסי בישול ארוך ועוד

עוד נספר שכל הנתחים שלנו נרכשים ע"י שרביט בחנות האהובה עליו (זו שמסתתרת בסמטאות הצרות של שוק מחנה יהודה), נספר שמעורב בתהליך שמן זית מעולה ופלפל שחור טרי, נספר שמידת העשייה שמככבת אצלנו היא מדיום (בדיוק בנקודה שבה השומן מתחיל להתרכך ולאחד בין סך הטעמים) ונספר שלצד סטייק אנטרקוט עסיסי, שרביט חתום על מגוון מנות נוספות של אנטרקוט.
סקרנים?
רק נאמר שבין היתר מדובר במנת אנטרקוט שכרוכה בבישול ארוך (יצירת מופת קולינרית), בשיפודי אנטרקוט רכים בעלי טעמים עמוקים (חובה לטעום) ועוד.

טעם עמוק קראסט שמיימי ומרקם חלומי

שורה תחתונה?
ניתן להתחיל לחלום על טעם עשיר של בשר, מרקם עסיסי וצלייה שאינה פחות ממושלמת, כזו שמחברת בתוך כמה שניות בין רכות פנימית, קראסט חיצוני וטמפרטורה מדויקת.
גם אתם רוצים להעניק לאורחים שלכם בדיוק מה שהם מייחלים לקבל – מנת אנטרקוט גאונית?
אנחנו בהחלט מבינים על מה אתם מדברים ואנחנו לגמרי עומדים להמם אתכם עם מנות שלא מביישות מסעדת בשרים יוקרתית –
מילה של קרניבורים ואינספור לקוחות מרוצים!