קינוחים שיגרמו לכם לדלג מאושר

היה זה צ'רלי ממלכת השוקולד שהפליא לדייק בנושא כה חשוב,
וכדי לא לקלקל, נשים כאן את הנוסח המדויק:
"ממתקים לא צריכים תכלית. זה למה הם ממתקים"..
ואכן,
ממתקים, ובאופן כללי כל העולם הזה של הקינוחים, צריך פשוט מאוד להיות ממתק, כלומר יצירה מוקפדת שגורמת לאיש הקטן שבתוך הקיבה להתחיל לדלג משמחה, תוך כדי שהוא מפריח בלוני סבון צבעוניים ושורק מנגינה עליזה.
מסכימים?
גם אתם משתייכים לאלו שמעריכים את המנה העיקרית, מתרשמים מהתוספות ושמחים להעמיס סלטים מתוחכמים, אך מה שבאמת מעסיק אתכם זה שיישאר מקום לקינוח (בטוח שיישאר) והמחשבה עד כמה הוא יהיה מדהים?
אנחנו במטבח המקצועי מבית "וולקאן אירועים" נותנים חשיבות עליונה למנה האחרונה! מחלקת הקינוחים שלנו מייצרת הכול במקום, באמצעות 4 קונדיטורים מופלאים בעלי ידי זהב ולב מקורמל.

להתרגש מחדש מקינוחים

4 הקונדיטורים שלנו, בניצוחו של שף הבית משה שרביט, עומלים כל יום על הכנת מאות מתוקים מדויקים, מוקפדים ומרשימים.
תמיד ניתן למצוא אצלנו קינוחים חדשים, כי ככה זה כשבבוקר יוצרים פלאים עם קקאו, חמאה, קמחים, שמרים, מקלות וניל ועוד, ואילו בלילה אחרי שסופרים כבשים מצמר מתוק.. חולמים על שילובים חדשים, כך כשבבוקר בוער מחדש הצורך לנסות – לבחון גבולות, לדייק וכמובן לערוך טעימות.

להישאר עם טעם מתוק

אז אולי לא זכיתם לעסוק ביום יום בתחום כה מתוק, יצירתי ומוערך ע"י קטנים כגדולים, אך כן זכיתם לאהוב, מתנה מתוקה בפני עצמה, ולכן ביום הגדול אנחנו מזמינים אתכם להעניק לאורחים שיגיעו במיוחד עבורכם ארוחה מדהימה שמשאירה טעם מתוק –
ארוחה עם הרבה מחשבה והקפדה, לצד קינוחים ברמה הגבוהה ביותר, קינוחים שיש מאחוריהם סיפור, שמעלים חיוך, שעשויים מחומרי גלם מובחרים, שכיף להעלות לאינסטוש, אך הרבה יותר כיף לעצום עיניים ופשוט לתת ביס.

קפה וקינוח עלינו!

אז..
אם אתם מעריכים קינוחים ובאותה נשימה רוצים לפנק את האורחים שלכם ברמה הגבוהה ביותר ומכל הלב,
ואם רוצים להגיע לסוף האירוע נרגשים וסופר מרוצים (עם דילוגים קטנים של אושר בבטן),
אתם מוזמנים לקבוע פגישה סופר טעימה ולשמוע על מגוון אפשרויות יצירתיות, מדויקות וחלומיות.

הקפה עלינו – וכך גם הקינוח 🙂